I Úvodní strana I Fotografické služby I Reference I Ceník fotografování v ateliéru I Ceník svateb I Odkazy I Kontakty I  
 
DESIGN PHOTO ::: SVATBY   DESIGN PHOTO ::: DĚTI   DESIGN PHOTO ::: PORTRÉTY   DESIGN PHOTO ::: AKTY  
       

CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ V ATELIÉRU

Děti
300,- Kč
Portrét; Postava
600,- Kč
Těhotné maminky
600,- Kč
Akt
800,- Kč

SLEVOVÉ BALÍČKY

Děti
10 x foto + CD + Album
2.500,- Kč
Portréty; Postavy
6 x foto + CD + Album
3.000,- Kč
Těhotné maminky
6 x foto + CD + Album
3.000,- Kč
Akty
2 x foto aktu + 2 x foto portrétu + CD + Album
2.500,- Kč
 
 
DĚTI A RODINY
 
DESIGN PHOTO ::: DĚTI A RODINY
Zdá se až neuvěřitelné, jak rychle děti rostou. Zachyťte proto včas jedinečné okamžiky ze života Vašich dětí a zachovejte tuto památku nejen pro Vás, ale také pro děti samotné. Fotografie Vašich dětí jsou zároveň krásným dárkem pro Vaše rodinné příslušníky; dárkem, který potěší více než jakýkoliv jiný. Fotografování dětí je pro nás nejoblíbenějším a nejkrásnějším žánrem portrétové fotografie. Kouzlo, atmosféra a jedinečnost dětských fotografií jsou důvody, proč se k nim vždy rádi vrátíte ...a zároveň se stanou možná jedinou památkou na dané období vývoje Vašich dětí.
PORTRÉTY, POSTAVY, TĚHOTNÉ MAMINKY A AKTY
 
DESIGN PHOTO ::: PORTRÉTY, POSTAVY, TĚHOTNÉ MAMINKY A AKTY
Pořízení kvalitního portrétu je investicí, které určitě ani po letech nebudete litovat. Profesionálně vyfotografovaný portrét by měl zachytit "duši" fotografovaného, jeho osobnost, myšlení ...zkrátka něco, co dokáže vyprávět jeho životní příběh beze slov. A to je opravdu těžký úkol. V našich ateliérech se proto snažíme o co nejpříjemnější atmosféru beze stresu a nervozity. Tak, aby se fotografované osoby u nás cítily "jako doma". Na výsledných fotografiích by měl totiž každý vypadat tak, jak ve skutečnosti opravdu vypadá. Postprodukční úprava finálních snímků je u nás standardem a samozřejmostí.
   
FOTOKNIHY (PHOTOBOOKS)
 
DESIGN PHOTO ::: FOTOKNIHY (PHOTOBOOKS)
Fotokniha, nebo také Photobook, je pro každou modelku stejně důležitá jako je katalog pro obchodníka. Kvalitně a profesionálně zpracovaná fotokniha má zároveň obrovský vliv na Vaši budoucnost v oblasti modelingu. Právě podle ní Vás budou oslovovat profesionálové či modelingové agentury s nabídkami spolupráce. V našich ateliérech se proto vždy snažíme o dílo, které se stane Vaším klíčem k osobnímu úspěchu, či volnou vstupenkou do světa modelingu.
TABLA
 
DESIGN PHOTO ::: TABLA
Ať už Vás napadne jakékoliv téma na Vaše třídní tablo, vždy uděláme maximum pro to, aby výsledek absolutně odpovídal Vašim představám a tablo se také díky našim fotografiím stalo poutavým pro všechny. A i kdyby Vás stále nemohlo nic napadnout, nic se neděje, rádi Vám s hledáním téma pomůžeme, rádi poradíme. Fotografie pořizujeme jak v exteriéru, tak i v interiérech našich ateliérů. Případné retuše a opravy výsledných fotografií jsou samozřejmou součásti naší práce.
   
FOTOGRAFIE NA DOKLADY
 
DESIGN PHOTO ::: FOTOGRAFIE NA DOKLADY
Jednou z našich novějších služeb je tvorba fotografií na doklady. Jedná se o standardní průkazové fotografie (35 x 45 mm), které absolutně splňují řadu přísných kritérií, jejichž dodržení je nutné pro akceptování na oficiální doklady jako je občanský průkaz nebo řidičský průkaz. Fotografujeme digitální technikou a samozřejmostí je tedy Váš výběr fotografie z několika záběrů. Vybrané fotografie Vám pak vyhotovíme na počkání do 15 minut. Fotografování průkazových fotografií probíhá výhradně v našich ateliérech
PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE
 
DESIGN PHOTO ::: PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE
Pokud jste se rozhodli pro profesionální prezentaci Vašich produktů, pak se Vaše materiály neobejdou bez profesionálních fotografií. Vždy platilo, že obal prodává a v dnešní době, kdy konkurence rychle roste, to platí dvojnásob. Kvalitní fotografie zásadně ovlivňují nejen image každé firmy či společnosti, ale mají také lví podíl na zvýšení jejího obratu. Dle Vašich představ nafotíme Vaše produkty v takovém úhlu či pozici, jak si budete přát. Samozřejmostí jsou pak ideální nasvícení i barevné podání foceného produktu, případné retuše a jiné úpravy.
 
Barbora Zbořilová - Palackého třída 136, 612 00 Brno, Česká republika
IČ: 61420956; DIČ: CZ7454174277; telefon: +420 - 732 738 192; e-mail: bara.zb@seznam.cz
Ateliér Brno: Bohunická 238/67, 619 00 Brno - Horní Heršpice, jedná se o „žlutozelenou“ dvoupatrovou admin. budovu F
Ateliér Bzenec: Vracovská 797, 696 81 Bzenec
2014 © PVDESIGN.CZ & DESIGNPHOTO.CZ
DESIGN PHOTO ::: Facebook