I Úvodní strana I Fotografické služby I Reference I Ceník fotografování v ateliéru I Ceník svateb I Odkazy I Kontakty I  
 
DESIGN PHOTO ::: SVATBY   DESIGN PHOTO ::: DĚTI   DESIGN PHOTO ::: PORTRÉTY   DESIGN PHOTO ::: AKTY  
       
CENÍK FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEB
     
Balíček EASY
4.500,- Kč
Fotografování příjezdu novomanželů a dále následného svatebního obřadu, zachycení jednotlivých skupinek svatebčanů a foto novomanželů v parku, zahradě nebo jinde v přírodě (v případě nepříznivého počasí fotografování v ateliéru).

Cena obsahuje fotografické práce a 50 ks fotografií, které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty ve formátu 13 × 18 cm a nalepeny do svatebního alba, nebo jsou součástí originální fotoknihy. Tyto fotografie obdržíte také na disku DVD.
Balíček CREATIVE
7.000,- Kč

Fotografování příjezdu novomanželů a dále následného svatebního obřadu, zachycení jednotlivých skupinek svatebčanů a foto novomanželů v parku, zahradě nebo jinde v přírodě (v případě nepřízně počasí fotografování v ateliéru), fotografování svatebních zvyků a obyčejů, začátku hlavní svatební hostiny, momentek stavebních hostů, detailů kytic, dortů a svatební tabule.

Cena obsahuje fotografické práce a 100 ks fotografií, které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty ve formátu 10 × 15 cm a nalepeny do svatebního alba, nebo jsou součástí originální fotoknihy. Tyto fotografie obdržíte také na disku DVD.

Balíček DE LUXE
14.500,- Kč

Luxusní svatební kolekce obsahující ucelenou reportáž celého Vašeho stavebního dne.

Fotografování u kadeřnice, u vizážistky, oblékání nevěsty, příjezdu novomanželů a svatebního obřadu, zachycení skupinek svatebčanů a foto novomanželů v parku, zahradě nebo jinde v přírodě (v případě nepřízně počasí fotografování v ateliéru), fotografování svatebních zvyků a obyčejů, začátku hlavní svatební hostiny, momentek stavebních hostů, detailů kytic, dortů a svatební tabule, aut, průběhu svatební hostiny, společného krájení dortů, prvního tance novomanželů, ohňostroje atd.

Cena obsahuje fotografické práce a 200 ks fotografií, které jsou vyretušovány, graficky upraveny, vytisknuty ve formátu 10 × 15 cm a nalepeny do svatebního alba, nebo jsou součástí originální fotoknihy. Tyto fotografie obdržíte také na disku DVD.

     
UCHOVEJTE SI TY NEJKRÁSNĚJŠÍ OKAMŽIKY VAŠEHO ŽIVOTA (REPORTÁŽNÍ FOTOGRAFIE)
 
DESIGN PHOTO ::: SVATBY
Svatební den je beze sporu jedním z nejvýznamnějších a zlomových životních okamžiků každého z nás. Náš individuální přístup ke každému klientovi je proto naprostou samozřejmostí. Na konzultační schůzce Vám nejdříve předložíme ukázky našich prací, abyste si utvořili představu o nabízených možnostech dokumentace a navrhneme Vám optimální řešení Vašich konkrétních požadavků. Váš svatební den pak profesionálně zaznamenáme tak, aby výsledek maximálně splnil Vaše očekávání. Vytvoříme pro Vás dokument, ve kterém citlivě zachytíme atmosféru celého Vašeho svatebního dne, od domácích příprav, obřadu na radnici nebo v kostele, až po fotografování například na nedalekém zámku či svatební oslavě. Vše zásadně dle Vašeho přání.
     
 
Barbora Zbořilová - Palackého třída 136, 612 00 Brno, Česká republika
IČ: 61420956; DIČ: CZ7454174277; telefon: +420 - 732 738 192; e-mail: bara.zb@seznam.cz
Ateliér Brno: Bohunická 238/67, 619 00 Brno - Horní Heršpice, jedná se o „žlutozelenou“ dvoupatrovou admin. budovu F
Ateliér Bzenec: Vracovská 797, 696 81 Bzenec
2014 © PVDESIGN.CZ & DESIGNPHOTO.CZ
DESIGN PHOTO ::: Facebook